• Programma

    WedstrijdDatumAccommodatiePlaats
    Intermezzo MB 1 - Apollo MB 110 sep. 14:00 De Staver 3245DL Sommelsdijk
    Intermezzo JA 1 - De Moriaan Symmachia Roosendaal JA 110 sep. 16:00 De Staver 3245DL Sommelsdijk
    Intermezzo HR 1 - RVC/Libanon '50 HR 113 sep. 21:00 De Staver 3245DL Sommelsdijk
    Intermezzo XR 1 - Move4U XR 114 sep. 20:30 De Staver 3245DL Sommelsdijk
    Intermezzo HR 2 - Spivo HR 215 sep. 21:00 De Staver 3245DL Sommelsdijk
    Intermezzo N5 1 - Apollo N5 117 sep. 16:00 De Staver 3245DL Sommelsdijk
    Intermezzo JC 1 - Switch'89 JC 117 sep. 16:00 De Staver 3245DL Sommelsdijk
    Intermezzo MA 1 - Move4U/MVC MA 117 sep. 16:00 De Staver 3245DL Sommelsdijk
    Intermezzo MB 2 - Vovero MB 117 sep. 16:00 De Staver 3245DL Sommelsdijk
    Hou Stand MA 1 - Intermezzo MA 217 sep. 16:30 Sportcentrum West 3028HW Rotterdam
    Intermezzo N5 2 - Vollido N5 317 sep. 18:00 De Staver 3245DL Sommelsdijk
    Intermezzo DS 1 - Erasmus Volley DS 317 sep. 18:00 De Staver 3245DL Sommelsdijk
    Intermezzo JA 1 - De Moriaan Symmachia Roosendaal JA 117 sep. 18:00 De Staver 3245DL Sommelsdijk
    Intermezzo JB 1 - VVS'92/Mytilus JB 117 sep. 18:00 De Staver 3245DL Sommelsdijk
    Intermezzo MB 1 - Volley2B MB 317 sep. 18:00 De Staver 3245DL Sommelsdijk
    Volley2B MB 3 - Intermezzo MB 124 sep. 13:00 De Ackers 2661AL Bergschenhoek
    De Moriaan Symmachia Roosendaal JA 1 - Intermezzo JA 124 sep. 15:00 D'n Dijck 4706LK Roosendaal
    Move4U/MVC MA 1 - Intermezzo MA 124 sep. 17:30 Sporthal Holy 3136ST Vlaardingen
    Fusion Rotterdam HR 1 - Intermezzo HR 129 sep. 21:00 Alexander 3066SJ Rotterdam
    Volley Zuid XR 1 - Intermezzo XR 130 sep. 19:30 Mercatus College 3076ET Rotterdam
    De Burgst Breda DS 4 - Intermezzo DS 21 okt. 0:00 Sportcentrum Breda 4817HA Breda
    De Burgst Breda HS 5 - Intermezzo HS 11 okt. 0:00 Sportcentrum Breda 4817HA Breda
    Sliedrecht Sport N5 1 - Intermezzo N5 11 okt. 9:00 De Basis 3363AW Sliedrecht
    CVV-Spirit N5 2 - Intermezzo N5 21 okt. 9:00 Vrijenburgpoort 2994CC Barendrecht
    Voverdi JB 1 - Intermezzo JB 11 okt. 10:00 De Buitelstee 4671CZ Dinteloord
    Volley2B JC 2 - Intermezzo JC 11 okt. 11:15 De Ackers 2661AL Bergschenhoek
    Fusion Rotterdam MA 2 - Intermezzo MA 21 okt. 11:30 Alexander 3066SJ Rotterdam
    Volley2B MB 4 - Intermezzo MB 21 okt. 15:00 De Ackers 2661AL Bergschenhoek
    Apollo MB 1 - Intermezzo MB 11 okt. 15:15 Cromstrijen 3281LK Numansdorp
    RVC/Libanon '50 DS 4 - Intermezzo DS 11 okt. 20:00 Sportcentrum Kralingen 3061CR Rotterdam